خواندنی های جالبراهنماییمطالب مهم

موکل داشتن وسوال دوستان در مورد اینکه آیا موکل بگیرند

موکل گرفتن

موکل داشتن بعضی دوستان سوالاتی پرسیدن که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. اول بگم که با سرکتاب کبیر یا هر سرکتابی نمی شود فهمید موکل دارید

چند نوع موکلی بی خطر است

یک نوع موکل رایج در بین انسانها موکلین موروثی هستند که اگر اجداد ما موکلین قوی داشته باشند پس از مرگ آنه احتمال دارد یک یا چند موکل آنها به فرزندان و یا نوادگانی که که از نظر آنها مناسب باشند انتقال پیدا کند  موکلین موروثی و ذاتی بهترین نوع موکلین هستند که بخواست خود کمک میکند نه به اجبار و زور دعاهای

تسخیری که موحب عوارض و مشکلات بسیاری در آینده خواهد بود

نوع دیگر موکلین رحمانی ذاتی

نوع دیگز از موکلین رحمانی نوع ذاتی است که این موکلین افرادی را که ذاتا انسانهای مثبت و مناسبی هستند را انتخاب میکنند و در خدمت آنها قرار میگیرند که افرادی که بسیار پاک و شریف هستند و بسیار مناجات میکنند و باهوش و ذکاوت هستند بیشتر مورد توجه این نوع موکلین رحمانی قرار میگیرند

در مورد شناخت افراد از روی حروف اینجا کلیک کنید

.بعضی هم که خود درد نداشتن موکل دارند اظهار میکنند کسی که درت  موکلها را دارد  هیچوقت نمی گوید که من موکل دارم خیر ربطی ندارد که کسی عنوان کند یا نکند .

مگر موکل گرفتن و یا موکل داشتن جرم است اگر کسی واقعا موکل دارد چه اشکال دارد بیان کند ولی نباید از کمکهای خاص و کارهای خیلی خاصی که  براش انجام داده در جایی حرفی از آن بزند  .

بهترین راه جذب موکلین

بهترین راه موکل داشتن  موکلیه که خودش آدم را انتخاب کنه و کسانیکه به عرفان و درست زیستن و نزدیکی به خدا و قرآن توجه خاص دارند نیز معمولا از این موکلین برخوردار خواهند شد. این نوع موکلین بهترین نوع موکلین  رحمانی هستند.
درمورد موکل داشتن شما از هر دعانویسی سوال کنید میگه بله دارم در حالیکه خیلیها اصلا نمیدونن واقعا موکلین چی هستند و کارشان چیست و حتی عده ای شیاد موکلها را هم میفروشند که اصلا این کارغیر ممکن است فقط در شرایطی میتوان برای مدتی محدود و با رضایت موکل او را برای حفاظت شخصی ارسال کرد.پس مواظب باشید گول حرفهای شیرین و داستانی بعضی اشخاص را نخورید.

لطفا کسی در مورد تسخیر موکلین پیام نده این مطالب جهت آشنایی شما است. و اگر قرار باشه هر توضیحی دادهدشود فقط در سایت توضیح داده دمی شود

موکل با واسطه

البته یک نوع  موکل داشتن راحت هم هست که اون هم بنام کردن انگشتر موکلدار است البته با اینکه از نوع موکلهای شخصی نیست اما به هر از جنس همان موکلین است که بشما کمک میکند .

متاسفانه بسیار و بسیار افراد متقلب سودجویی ادعای فروش انگشتر موکلدار را دارند و خیلی در مورد آن بزرگ نمایی میکنند که بیشتر دروغ است تا واقعیت که من  در مورد آن سعی کردم مطالبی را که به واقعیت نزدیکتر است و تجربه شده است را بنویسم. 

البته ما خود انگشترهایی را که کاملا تست شده هستند بسختی تهیه و  آماده کرده ایم تا افرادی که به دنبال یک سنگ و یا انگشتر موکلدار واقعی هستند بتوانند براحتی خرید کنند و گرفتار کلاهبرداران متقلب نشوند همچنین  برای نگهداری و تقویت آنها بهتره از بخورات خاص برای آنها استفاده کرد.

 

موکل داشتن
دوستان عزیز در رابطه با هر موضوع در سایت چند مطلب نوشته شده که بهتره دیگر مطالب را هم برای آگاهی خود بخوانید

نوشته های مشابه

‫۵ دیدگاه ها

  1. سلام
    چطور میتونم با شما تماس بگیرم
    مشکل که خوبه مشکلات عدیده ای دارم
    درخواست کمک و مدد دارم

  2. سلام استاد من تا بحال موکل نداشتم و خیلی هم دوست داشتم ولی چون گزفتن موکل ب اذکار و چله نشینی خطرناک و نوع موکل نیز قابل اعتماد نبود نگرفتم .ولی از روزی که انگشتر موکل دار شما را گرفتم احساس خیلی خوبی دارم و حس میکنم همیشه یکنفر مراقب من است و کمکم میکنه و بخوبی با موکل انگشتر در ارتباط هستم و حتی راهنمایی هاشو حس میکنم و کارهام روی روال انجام میشه با گیر کمتری.فقط خواستم بابت انگشتر تشکر کنم آخه خیلیها کلی پول میگیرن و یک انگشتر بی ارزش به آدم میدن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi