خواندنی های جالبراهنماییمطالب مهم

موکل داشتن وسوال دوستان در مورد اینکه آیا موکل بگیرند

موکل گرفتن

موکل داشتن بعضی دوستان سوالاتی پرسیدن که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. اول بگم که با سرکتاب کبیر یا هر سرکتابی نمیشه فهمید موکل دارید خیلی از دوستان وقتی اول بار تماس میگیرند میپرسند شما موکل دارید . اول اینکه بله ما نوع موروثی داریم نه تسخیری موکل موروثی و ذاتی بهترین نوع موکل است که بخواست خود کمک میکند نه به اجبار و زور دعاهای

تسخیری که موحب عوارض و مشکلات بسیاری در آینده خواهد بود .بعضی هم که خود درد موکل دارند خیلیها را دیدم که میگن کسی که موکل داره هیچوقت نمیگه که من موکل دارم خیر مگه موکل گرفتن و یا موکل

داشتن جرم است اگر کسی واقعا موکل داره اشکال نداره بیان کنه ولی هرگز نباید از کمکهای خاص و کارهای خیلی خاصی که موکل براش انجام داده در جایی حرفی از آن بزنه .

موانع

بهترین راه موکل داشتن چیست

بهترین راه موکلیه که خودش آدم را انتخاب کنه و کسانیکه به عرفان و درست زیستن و نزدیکی به خدا و قرآن توجه خاص دارند نیز معمولا از این موکلین برخوردار خواهند شد. این نوع موکل بهترین نوع موکل رحمانیست.
درمورد موکل داشتن شما از هر دعانویسی سوال کنید میگه بله دارم در حالیکه خیلیها اصلا نمیدونن واقعا موکل چیه و کارش چیه و حتی عده ای شیاد موکل هم میفروشند که اصلا این کارغیر ممکن است فقط در شرایطی میتوان برای مدتی محدود و با رضایت موکل او را برای حفاظت شخصی ارسال کرد.پس مواظب باشید گول حرفهای شیرین و داستانی بعضی اشخاص را نخورید.

لطفا کسی در مورد موکل داشتن پیام نده این مطالب جهت آشنایی است.

موکل با واسطه بهترین موکل بی خطر

البته یک نوع بنوعی موکل داشتن راحت هم هست که اونم گرفتن انگشتر موکل دار است که با اینکه موکل شخصی نیست اما به هر حال یک موکل است که بشما کمک میکند اما متاسفانه بسیار و بسیار افراد متقلب سودجویی ادعای فروش انگشتر موکلدار را دارند و خیلی در مورد آن بزرگ نمایی میکنند و همه دروغ است و در مورد آن من سعی کردم چیزهایی که به واقعیت نزدیکتر است و تجربه شده است را بنویسم. و ما خود انگشترهایی را که کاملا تست شده هستند را برای فروش قرار داده ایم. که برای نگهداری و تقویت آنها بهتره از بخورات خاص برای آنها استفاده کرد.

 

موکل داشتن
در مورد موکل داشتن

نوشته های مشابه

‫۵ نظرها

  1. سلام
    چطور میتونم با شما تماس بگیرم
    مشکل که خوبه مشکلات عدیده ای دارم
    درخواست کمک و مدد دارم

  2. سلام استاد من تا بحال موکل نداشتم و خیلی هم دوست داشتم ولی چون گزفتن موکل ب اذکار و چله نشینی خطرناک و نوع موکل نیز قابل اعتماد نبود نگرفتم .ولی از روزی که انگشتر موکل دار شما را گرفتم احساس خیلی خوبی دارم و حس میکنم همیشه یکنفر مراقب من است و کمکم میکنه و بخوبی با موکل انگشتر در ارتباط هستم و حتی راهنمایی هاشو حس میکنم و کارهام روی روال انجام میشه با گیر کمتری.فقط خواستم بابت انگشتر تشکر کنم آخه خیلیها کلی پول میگیرن و یک انگشتر بی ارزش به آدم میدن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
بستن